Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bierzemy udział w...

Code Week

certyfikat codeweek

Z przyjemnością informujemy, że nasza placówka otrzymała certyfikat za aktywny udział w #CodeWeek. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

“Code Week” to wydarzenie społeczne, w które angażują się wszystkie europejskie państwa i nie tylko! Jego misją jest poszerzanie i promowanie kompetencji z zakresu programowania i zachęcanie osób w każdym wieku dorozpoczęcia przygody z programowaniem. Nasze Przedszkole zostało zgłoszone i wpisane na mapę europejskich działań w ramach Code Week EU.

Nakrętki dla Antosi

Zbieramy nakrętki

Przystępujemy do akcji zbierania nakrętek dla Antosi. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tego szczytnego celu. Prosimy o zebranie większej ilości w woreczku i przekazanie ich pracownikowi przedszkola. Każda nakrętka jest na wagę złota. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Wielka Zbiórka Książek

logo zbiórka książek

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK (8 września - 11 października 2020 r.)

Nasze przedszkole melduje wykonanie zadania. Wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić książki, które zostaną przekazane beneficjentom fundacji, w tym: szpitalom, placówkom opiekuńczo-wychowawczym, rodzinom zastępczym, domom pomocy, świetlicom wiejskim i środowiskowym, zakładom karnym, regionalnym centrom krwiodawstwa i innym.

Książki dla dorosłych - 146 
Książki dla dzieci - 36

Bardzo dziękujemy za udział w zbiórce, zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach organizowanych w naszym przedszkolu.