KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Aktualności

Drodzy Rodzice!

W zakładce Rekrutacja jest umieszczony nowy harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2020/2021 dla osób, które jeszcze się nie zdążyły zarejestrować.

Drodzy Rodzice!

Po niżej umieszczamy kilka portali, z których można skorzystać by umilić i rozwijać potencjał dziecka:

https://www.lulek.tv/

https://ciufcia.pl/

http://pisupisu.pl/

http://www.archeodzieciaki.pl/

https://babadum.com/

 

Drodzy Rodzice!


W związku z zaistniałą sytuacją, od dnia 25.03 będziemy umieszczać propozycję tematów zajęć do realizacji w domu zgodnie z planem miesięcznym oraz zgodnie z podstawą programową.Jako metodę najlepszej komunikacji nauczyciel-rodzic-dziecko utworzyłyśmy adresy mailowe dla każdej grupy. Wszelkie pytania prosimy kierować na grupowego maila.

biedronki176@gmail.com

zabki176@gmail.com

madresowy176@gmail.com

pszczolki176@gmail.com

Orlyp176@gmail.com

Jeśli dzieci wykonają jakieś prace w domu, prosimy o gromadzenie ich, a później dostarczenie do nauczycieli lub na grupowego maila.

Z poważaniem,

Nauczycielki 


 


Spędzajmy aktywnie czas w domu. Poniżej przedstawiamy różnego rodzaju aktywności spędzania wspólnie czasu z dzieckiem.

„Jak przetrwać kwarantannę z dzieckiem w domu i nie zwariować? Mamy na to receptę Bezpłatne zajęcia taneczne i gimnastyczne:

środy, godz. 10.00 - Poranne rozciąganko z Ekspresją (gimnastyka)

niedziele, godz. 10.00 - taniec - Roar Dance obudź w sobie Lwa

Wszystko odbywa się na stronie (należy tylko polubić Fanpage):

www.facebook.com/TaniecDlaDzieci/ Ada Brzezińska wraz z szalonymi instruktorkami 'Ekspresji'.

Internetowe pasmo edukacyjne „Domowe Przedszkole” będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-13:00 na stronie vod.tvp.pl, w zakładce eSzkoła.

https://eszkola.tvp.pl/

Zachęcamy do śledzenia ciekawych audycji specjalnie dla dzieci, które można wysłuchać na portalu polskiego radia. „Audycje te są źródłem wszechstronnej wiedzy, ale przede wszystkim rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki”.

https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom

Zdalne nauczanie przedszkolne

https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/oddzial-przedszkolny2

Zachęcamy do eksperymentowania. Pozwólmy dzieciom zamienić się w małych chemików. Poniżej przedstawiamy pomysły na doświadczenia, które można wykonać w domu.

https://tiny.pl/tz8r5

Nauka poprzez zabawę czyli to co dzieci lubią najbardziej. Ćwiczenia, które znajdują się na poniższej stronie rozwijają poznawczy obszar rozwoju dziecka.

http://pisupisu.pl/przedszkole/przesun-ksztalt

Propozycja zabawy sensorycznej, która wspiera rozwój małej motoryki oraz sprawności dłoni.

https://tiny.pl/tz8vs

Pamiętajmy, ze dzieci w wieku od 3 do 7 lat mogą spędzać przed komputerem maksymalnie 30 minut dziennie.


 

Drodzy Rodzice,


W związku z tym, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze są zawieszone zapraszamy chętnych rodziców z grupy Pracowitych PszczółekOrłów oraz Mądrych Sów po pakiety z książkami, które znajdują się na półkach w szatni. Odbiór będzie możliwy w godzinach 9.00 - 15.00.
Do zobaczenia.