KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Aktualności

Góra Grosza

Szanowni Państwo,

Kochani Pomagacze, do dzieła ! Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji! Stowarzyszenie Muszkieterowie Szpiku rozpoczęli kolejną edycję akcji "GÓRA GROSZA" to oprócz pozyskania środków na leczenie małych OnkoWojowników ma również wymiar społeczny, ponieważ podczas akcji promowana jest idea WOLONTARIATU – bezinteresownej pomocy drugiej osobie.

Na czym polega akcja: W ramach akcji zbieramy złote monety o nominałach 1, 2 i 5 groszy. (Puszka znajduje się w przedsionku przedszkola)

Komu pomagamy? DZIECIOM

Zebrane fundusze w ramach akcji pomogą nam zrealizować następujące działania:

- dofinansowanie leczenia chorych na nowotwory Dzieci,

- zakup artykułów plastycznych czyli malowanek, bloków technicznych, zeszytów, kredek, farbek dla dzieci przybywających w szpitalach oraz hospicjach w Warszawie.

Zbiórka trwa do 23.06.2021r.


OGŁOSZENIE

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci, które w przyszłym roku będą uczęszczały do naszego przedszkola.

Spotkanie odbędzie się dn. 23 czerwca o godz. 16:30

Niezbędne jest przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego, dlatego zapraszamy tylko jednego Rodzica od każdego dziecka – oczywiście w maseczce ochronnej i po zdezynfekowaniu rąk.


,,Dzień Dziecka na sportowo – zabawnie i kolorowo”

podsumowanie Międzynarodowego Projekt Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”.

1 czerwca (we wtorek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Dzień Dziecka, w tym roku będzie on przebiegał "na sportowo", jeżeli dopisze pogoda zabawy odbędą się na świeżym powietrzu.

W tym dniu, każda z grup (w miarę możliwości) przychodzi ubrana w barwach swoich grupowych zwierząt:

  • Pingwinki – czarno-biały
  • Tygryski – pomarańczowy
  • Żyrafki – żółty
  • Zebry – czarno-białe paski
  • Lwy – brązowy

Wszystkim dzieciom życzymy świetnej zabawy.


Biegaj z Ochotą,

plakat informujący o treningach biegowych dla osób początkujących


Sportowo-Charytatywny Dzień Dziecka. Bądź aktywny dla Małgosi

Fundacja „Biegamy z Sercem” wzywa dzieci w wieku do 16 lat do aktywności fizycznej (w dowolnym miejscu na świecie), w szczytnym celu. Biorąc udział w akcji można pomóc 7-letniej Małgosi, cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe. Uwaga! Limit uczestników to 400 osób, a zapisy już trwają!

Co należy zrobić?

Pomiędzy 29.05-01.06.2021 należy być minimum raz aktywnym fizycznie: bieganie, rower, hulajnoga, rolki, deskorolka, spacer małych dzieci z rodzicami. Oczywiście, aby pomóc Małgosi należy dokonać opłaty startowej – minimum 40 zł od osoby (wpłacając większą kwotę BARDZIEJ POMAGASZ Małgosi).

Wszelkie szczegóły dotyczące tej akcji charytatywnej znajdują się na stronie fundacji na facebooku: https://www.facebook.com/BIEGAMYzSERCEM/


Drodzy Rodzice!

W dniach 29.04-30.04 przedszkole będzie otwarte dla wszystkich grup.


Drodzy Państwo,

w dniach 28 i 29 kwietnia 2021 odbędą się szczepienia pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych drugą dawką szczepionki na COVID19. Istnieje możliwość zawieszenia zajęć w grupach: Pingwinki, Lwy, Żyrafy ze względu na brak możliwości zapewnienia opieki dzieciom w tych grupach w dniach 29 -30.04.2021r.

Prosimy Państwa o śledzenie strony internetowej w dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych i w dniu jutrzejszym od godz. 6:00 w celu otrzymania informacji o funkcjonowaniu grup wyżej wymienionych.

Natomiast grupa Tygrysków będzie funkcjonować wg harmonogramu:
od godz. 7:00 do 17:00, grupa Zebr 7:30 do 14:00 – w sytuacji zawieszenia zajęć w pozostałych grupach.


DRODZY RODZICE!

Badanie poziomu aktywności fizycznej przedszkolaków SAV Junior

Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących prawidłowy rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, nie tylko motoryczny, ale także emocjonalny i społeczny. Biorąc pod uwagę ogromne znaczenie regularnego ruchu już od najmłodszych lat dla zdrowia i jakości życia w przyszłości, monitorowanie aktywności fizycznej przedszkolaków jest bardzo istotne. Z myślą o dalszym rozwoju projektu Sportowej Akademii Veolia Junior, Fundacja Veolia Polska wystartowała z badaniem pt. „Aktywność fizyczna przedszkolaków i zmiany nawyków ruchowych rodzin w czasie pandemii COVID-19”.

Wspólnie zadbajmy o zdrowie i kondycję dzieci!

Nasze przedszkole bierze udział w badaniu Sportowej Akademii Veolia Junior pt. „Aktywność fizyczna przedszkolaków i zmiany nawyków ruchowych rodzin w czasie pandemii COVID-19”. Zebrane informacje posłużą do rozwoju programów upowszechniających aktywność fizyczną, zwłaszcza wśród najmłodszych.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców dzieci wieku 3-6 lat o wypełnienie anonimowej ankiety on-line. Jej uzupełnienie powinno zająć około 15 minut.  Kwestionariusz dostępny jest pod linkiem https://badaniesavjunior.webankieta.pl/. Ostateczny termin upływa 7 kwietnia 2021 roku, dlatego prosimy o możliwie najszybsze wypełnienie.


PRZYPOMNIENIE,

w związku z przyprowadzaniem do przedszkola dzieci z bólem gardła, głowy, brzucha, pleców, kaszlem, katarem, wysoką temperaturą itd. ponownie informujemy, że zgodnie z Procedurą przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola w czasie pandemii koronawirusa:

6.„Rodzice mogą przyprowadzać do przedszkola dzieci, jeśli przedłożą informację potwierdzającą zakończenie leczenia. Udokumentowaniem stanu zdrowia dziecka i braku przeciwskazań do pobytu w przedszkolu może być kopia dokumentacji medycznej z odpowiednią adnotacją lekarza".

Prosimy o przestrzeganie w/w procedury obowiązującej w przedszkolu szczególnie w okresie zaostrzonych restrykcji związanych z epidemią COVID-19.

OGŁOSZENIE

W zakładce „Rekrutacja” pojawiły się nowe informacje dla rodziców zainteresowanych przyjęciem dziecka do naszego przedszkola.


DYŻUR WAKACYJNY

Informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu zaplanowana jest na okres od 1 do 16 lipca br. oraz od 30 do 31 sierpnia br. W pozostałym czasie przedszkole będzie funkcjonować na zasadzie dyżuru.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z planowanymi remontami, budynek przedszkola w okresie od 19.07 do 31.07 będzie wyłączony z użytku. Oddziały przedszkolne zostaną przekierowane do sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 175 w Warszawie. Z racji, iż budynek szkolny nie jest przystosowany do dzieci w wieku 3-6 lat (brak toalet w klasach, duża liczba schodów i brak poręczy na odpowiedniej wysokości, brak dostosowania wysokości stołów, ławek, krzeseł, brak dostosowania wysokości urządzeń sanitarnych typu toalety, zlewy, meble w szatni) prosimy o racjonalne planowanie opieki swoich dzieci w tym trudnym okresie.

Poniżej udostępnimy Państwu link do wypełnienia ankiety rejestrującej dziecko na dyżur wakacyjny.

https://tiny.pl/rlppg

Deklaracje pozyskane z ankiet posłużą do opracowania organizacji pracy przedszkola w czasie wakacji oraz do zaplanowania urlopów wypoczynkowych pracowników.

Termin nadsyłania deklaracji do 11 marca br.


Opieka wakacyjna w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych

Szanowni Państwo,

w załączniku przesyłamy list Pani Prezydent Renaty Kaznowskiej skierowany do rodziców przedszkolaków w sprawie organizacji pracy placówek w okresie wakacyjnym. Prosimy o zapoznanie.

List do rodziców