Żabki

Niech zabłyśnie dziś na niebie, uraduje mnie i Ciebie. Zaśpiewamy, zatańczymy i o złym humorze zapomnimy.
3.04. Dzień Tęczy

Połącz obrazek z odpowiednim kolorem – zabawa interaktywna https://tiny.pl/7hx7b Po wykonaniu ćwiczenia naciśnij Finish, następnie Check my answers

Poznajcie ptaki, które przylatują na wiosnę z ciepłych krajów.

2.04 Ptaki wiosną
Ptaki - prezentacja multimedialna

Ułóż historyjkę obrazkową co było najpierw a co było potem. Po wykonaniu zadania naciśnij FINISH i sprawdź czy Ci się udało zrobić poprawnie. - zabawa interaktywna https://www.liveworksheets.com/hf92102ah

Prima aprilis to święto żartów i uśmiechu. Dzień, w którym...skończyła się zima. Nadszedł czas wiosny,a zatem okres radosny. A, że pierwszy kwiecień mamy, dlatego psoty wyprawiamy.

1.04 Prima Aprilis

Na początku kwietnia obchodzimy „Dzień Marchewki”, niestety nie możemy spędzić tego święta razem w przedszkolu, dlatego przesyłam marchewkowe zadania do wykonania w domu. Warto przygotować sobie kilka marchewek różnej wielkości.

31.03 Marchewkowe zadania od królika Szarusia

W tym tygodniu również rozmawiamy o zwierzątkach domowych, ale nie zapominamy o nadchodzących świętach.

30.03 Mieszkańcy Akwarium

Chcąc Wam umilić czas pobytu w domu, przygotowałyśmy dla Was zestawy zadań i ćwiczeń do efektywnego spędzania czasu, w którym nie uczęszczacie do przedszkola. Zachęcamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. Zestawy będą dotyczyły tematyki, którą realizowałybyśmy z Wami w przedszkolu. Są one zgodne z podstawą programową oraz tematyką zawartą w planach miesięcznych.

Temat kompleksowy w tym tygodniu dotyczy domowych zwierzątek. Zachęcamy do zapoznania się z dodanymi ostatnio wierszykami i opowiadaniami zamieszczonymi w pliku: „Domowi ulubieńcy. Opowiadania dla Żabek.”

Dziś dodajemy kolejne wierszyki, piosenki i ćwiczenia do wykonania wspólnie z rodzicami.

25.03 Kotki i Koty

26.03 U weterynarza

27.03 Kolorowe papugi

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku. Zbliża się do nas wielkimi krokami. Zazieleni drzewa, słonko na górze zaświeci i sprawi, że pojawi się dobry humor u dzieci. Żeby poczuć jeszcze bardziej zbliżającą się wiosnę przygotowałam wiosenne zadania, teksty piosenek, wiersze i opowiadania. Życzymy miłej pracy.

karty pracy dla żabek

Ćwiczenia logopedyczne

Literatura dla żabek

Wiosenne piosenki dla żabek