Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się (02.03) otwarciem dla rodziców etapu wypełniania wniosków informujemy, że w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022, aby złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej rodzice mogą:

1. Po wypełnieniu w systemie wniosku i podłączeniu wymaganych skanów dokumentów podpisać wniosek profilem zaufanym i wysyłać w systemie do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.
  2. Po wypełnieniu w systemie wniosku, wydrukowaniu go i podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne, w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.
  3. Wypełnić papierowy wniosek odręcznie i po podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne, w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru. (W sytuacji tej informacje zawarte we wniosku wprowadza do systemu informatycznego dyrektor przedszkola/szkoły).

W związku z obowiązkiem ochrony danych osobowych oraz zgodnie z opublikowanymi na stronie Biura Edukacji „Zasadami rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2021/2022” nie zaleca się przesyłania skanów wniosków i dokumentów/oświadczeń potwierdzających kryteria rekrutacyjne na adres mailowy przedszkola/szkoły.

Wnioski składane w formie papierowej przyjmowane są w godzinach otwarcia przedszkola 7.00 - 17.00 w przedsionku, do zabezpieczonej skrzynki, w zaklejonych kopertach z napisem REKRUTACJA. Wnioski w ciągu dwóch dni zostaną sprawdzone przez komisję i potwierdzone mailem na adres mailowy podany we wniosku.

• Ze względu na trwającą pandemię i reżim sanitarny obowiązujący w przedszkolu oraz bezpieczeństwo dzieci i pracowników na obecną chwilę nie planujemy organizacji dnia otwartego i zajęć adaptacyjnych.
  • Nasze przedszkole: sale dydaktyczne, łazienki, plac zabaw oraz inne pomieszczenia będziecie mogli Państwo obejrzeć w zakładce „O nas”, który zamieścimy niebawem.

Oświadczenia do pobrania:

Oświadczenia o o wykonaniu obowiązkowych szczepień dziecka

Oświadczenia o samotnym wychowywaniu dziecka

Oświadczenia o wielodzietności rodziny

Oświadczenie o wysokości dochodu na osobę w rodzinie

Szanowni Państwo!

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli znajdują się na stronie Biura Edukacji

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO P176 W WARSZAWIE

Potwierdzenie woli kontynuowania edukacji przedszkolnej należy składać w dniach 23.02–01.03.2021 r. do godz. 16.00. do nauczycielek grup. Przekroczenie wskazanego terminu będzie skutkować brakiem miejsca w przedszkolu na kolejny rok szkolny oraz koniecznością przejścia rekrutacji na ewentualne wolne miejsca.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI, KTÓRZY BIORĄ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA ROK 2021/2022

2 marca o godz.13.00 w systemie rekrutacyjnym udostępnione zostaną oferty przedszkoli i szkół podstawowych.

Od 2 marca godz. 13.00 do 18 marca godz. 20.00 rodzice mogą rejestrować w systemie wnioski o przyjęcie. Rodzice mogą przekazać wniosek oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji – podpisane profilem zaufanym.

Od 2 marca godz.13.00 do 19 marca godz. 16.00 rodzice powinni złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru w wersji papierowej wniosek o przyjęcie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.

Zgodnie z harmonogramem 23 kwietnia 2021 r. o godz.13.00 w przedszkolach i szkołach opublikowane zostaną listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu kandydata jest również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 23 kwietnia godz. 13.00 do 29 kwietnia 2021 r. do godz.16.00  potwierdzają wolę zapisu do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić na dwa sposoby:

• elektronicznie w systemie rekrutacyjnym – po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk “Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym)
  • przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola/szkoły do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola/szkoły skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

4 maja o godz. 13.00 opublikowane zostaną listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Pliki do pobrania:

deklaracja potwierdzenia woli zapisu dziecka do placówki kwalifikacji

harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021 2022

Klauzula informacyjna rekrutacja 2020-2021

kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

kryterium dochodowe

zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych