Rekrutacja

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić:

elektronicznie w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk „Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym) lub

przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola/szkoły skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego/klasy I jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Nowy harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2020/2021

Od 30.03. godz.13.00 do 23.04. godz.20.00 - rejestracja w systemie wniosków o przyjęcie (drugi etap rejestracji wniosków)

W celu skorygowania lub uzupełnienia danych we wnioskach już zatwierdzonych, należy mailowo wystąpić do dyrektora przedszkola/szkoły pierwszego wyboru z wnioskiem o dokonanie korekty, a jeżeli korekta dotyczy kryteriów należy przesłać scan/zdjęcie dokumentów/oświadczeń potwierdzających ich spełnienie.

30.03.godz.13.00 do 23.04 godz. 20.00 - przesyłanie na adres mailowy przedszkola/szkoły pierwszego wyboru podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

Uwaga!

1.Kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata, należy przesłać do każdej placówki wskazanej na liście preferencji, w której wybrano oddziały integracyjne.

2. Kopię decyzji dyrektora szkoły podstawowej o odroczeniu obowiązku szkolnego, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata, należy przesłać do przedszkola/szkoły wskazanej na pierwszej pozycji na liście preferencji.

12.05. godz.13.00 - Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Rekrutacja przebiega wg podanego poniżej harmonogramu.

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Harmonogram rekrutacji

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola przyjmowane będą w kopertach lub w koszulce od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00-15.00, a w piątek w godzinach 9.00-16.00. Preferowana jest forma elektroniczna na adres naszego przedszkola p176@edu.um.warszawa.pl.  W treści oświadczenia rodzice/opiekunowie prawni muszą zobowiązać się do złożenia, do 31 marca 2020, zaświadczeń potwierdzających spełnianie kryterium. W przypadku nie dostarczenia zaświadczeń kryterium zostanie anulowane.

Dyżur wakacyjny

W roku szkolnym 2019/2020 nasze przedszkole będzie miało dyżur w II turnusie tj. od 20.07 do 7.08.2020r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Edukacji edukacja.warszawa.pl