Piknik Rodzinny

05-06-2019
Malowanie twarzy
31. 06 odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Dzieci razem z rodzicami i rodzeństwem wspólnie się bawili przy różnych atrakcjach.

"Akademia dobrych manier"

16-05-2019
Zabawa dydaktyczna na dywanie
Grupa Pracowitych pszczółek wzięła udział w projekcie zajęć edukacyjnych z cyklu "Akademia dobrych manier".Dzieci przyswoiły wiedzę na temat akceptowania zachowań względem i (...)

Topienie Marzanny

21-03-2019
Wręczanie dyplomu przez Panią Burmistrz dzielnicy
Całe przedszkole w świetnym nastroju wspólnie z Panią Burmistrz witało 1 Dzień Wiosny topiąc Marzanne, która zajęła III miejsce w konkursie dzielnicowym.

Dzień Wiosny

20-03-2019
Nauczycielki w raz z dziećmi uczciły "Dzień Wiosny" przedstawiając teatrzyk, śpiewają piosenki i rozwiązując zagadki.

Dzień Babci i dziadka w grupie Żabek

12-02-2019
Dzieci śpiewają piosenki dla dziadków
11 lutego grupa Żabek razem z dziadkami uczcili ich święto poprzez recytowanie wierszy i wspólne śpiewanie piosenek w miłej i rodzinnej atmosferze.Na koniec uroczystości dzi (...)